Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Nisan 2017

Yayın Hakkı

www.besinuzmanı.com Yayın Hakkı Hukuku

Site içerisinde yayınlanan yazıların veya her hangi bir bilginin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı besinuzmanı‘a aittir. Site içerisinde yer alan veriler kaynak gösterilmek veya link verilmek koşuluyla kopyalanabilir veya başka bir sitede yayımlanabilir. Site içerisinde yer alan yazıların kopyalanması da ancak yazının yer aldığı sayfaya link verilmek ve kaynağı önemle belirtmek koşuluyla alınabilir.

  • Site içerisinde yer alan herhangi bir bir içeriğin yukarıda belirtilen kurallar dışında kullanılması veya ticari maksatla kullanılması kesinlikle yasaktır.Bu tür kişiler tespit edilerek en kısa zaman içerisinde haklarında yasal işlem başlatılacaktır.
  • Bu konular ile birlikte Besin Uzmanı her türlü telif hakkına saygılı bir sitedir. Site içerisinde telif hakkı içeren bir içerik tespit edildiği vakit hemen siteden kaldırılmaktadır.
  • Sitemiz son derece telif haklarına özen gösteren bir yayın anlayışına sahiptir. Bu konuda ki her uyarıyı ve şikayeti önemle dikkate almaktadır. Her türlü telif hakkı konusunda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Düşünce, istek ve sorunlarınız bizim için çok önemlidir. Saygılarla…

Besin Uzmanı